Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
JEFF BECK UND JOE BONAMASSA - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Pozostałe (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Muzyka - ogólnie i niekoniecznie Markowo ;) (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: JEFF BECK UND JOE BONAMASSA (/showthread.php?tid=1572)



JEFF BECK UND JOE BONAMASSA - mirek - 09.07.2010

JEFF BECK UND JOE BONAMASSA w Bonn za niecale dwa tygodnie. Ale mnie kusi.


JEFF BECK UND JOE BONAMASSA - SmokEustachy - 09.07.2010

Ja Oldfielda bym se posłuchał


JEFF BECK UND JOE BONAMASSA - BET - 11.07.2010

Bonamassa tez w Warszawie w pazdzierniku. Szkoda ze dosc drogo :/


JEFF BECK UND JOE BONAMASSA - mirek - 15.07.2010

Jest bilet na becka i bonamassa. Na ebayu udalo sie tanio kupic aby tylko dotarl do koncertuUśmiech


JEFF BECK UND JOE BONAMASSA - mirek - 15.07.2010

hahahah dopiero sie zorientowalem ze napisalem und zamiast i Uśmiech miedzy muzykamiUśmiech


JEFF BECK UND JOE BONAMASSA - mirek - 20.07.2010

Wczoraj bylem na koncercie Joe Bonamassy i Jeffa Becka. Koncert zorganizowany na imprezie Summer day w Bonn. Fajna impreza na powitrzu pod ogromnym namiotem.
Koncert zaczal sie juz o godzinie 17.30 wystepem artysty Jim Bowskill (juz kiedys go widzialem, chyb przy okazji Wishbone Ash) ok 18.15 wyszedl na scene Bonamassa, swietny gitrzysta, techniczny jak japonska elektronika i szybki jak niemieckie porsche,nie powiem gral swietnie ale...
Jeff Beck legenda gitary rozpoczal grac ok 20.15 rowniez swietny technicznie i szybki ale...
Moje ucho jest zmanierowane przez Markowa gitare, to co ze szybko, technicznie ale bez tego czucia, takie mialem wrazenie, brakowalo mi delikatnosci, ktora przeciez mozna z gitary uzyskac, zabraklo wlasnie tego co ma Mark - zjednoczenia z tym instrumentem. Byly mocne solowki, riffy i inne sztuczki nawet nie wiem jak to nazwac ale tak naprawde nic nie trafialo do mnie, nic mnie nie poruszylo doglebnie, mialem wrazenie ze muzyka ta jest, okresle to tak "plaska", oczywiscie nogi chodzily ale tylko one, nie serce (jak na disco) Warto bylo pojechac i zobaczyc, porownac. Mark naprawde jest klasa i ma to "cos" i wielu swietnych gitarzystow moze mu tylko tego "cos"pozazdroscic, a my jako markowi fani naprawde powinnismy byc dumni. Mylse ze, Mark bardziej mnie poruszyl jednym utworem niz ci trzej artysci razem wzieci przez prawie 3 godziny. Nie dotrwalem do konca koncertu dodam...
chyba naprawde jestem chory i musze isc z moimi uszami do laryngologa Uśmiech. Publika mieszana fani Becka i Bonamassy a posrodku nich jaUśmiech

Muzyka poniewaz jest tworem naszej duszy powinna tez dusze dotykac, przenikac, poruszac. Wczoraj sie to nikomu nie udalo, przynajmniej w stosunku do mnie.


JEFF BECK UND JOE BONAMASSA - macsa - 20.07.2010

Świetna relacja - myślę że masz sporo racji z tą duszą w grze Marka - mam podobne odczucia jak słucham świetnych "rzemieślników" gitary...


JEFF BECK UND JOE BONAMASSA - Robson - 20.07.2010

"Moje ucho jest zmanierowane przez Markowa gitare..."

Dobre!Uśmiech Mirku gratuluje kolejnego koncertu i chyba też wiem co "jest grane"Oczko


JEFF BECK UND JOE BONAMASSA - numitor - 24.07.2010

A ja bardzo lubię Jeffa Becka! Uśmiech


JEFF BECK UND JOE BONAMASSA - filipk91 - 24.07.2010

Mirku, jeżeli jedziesz do Kolonii w listopadzie to zobaczysz jak można połączyć japońską elektronikę, prędkość Porsche i gitarowe wyczucie na poziomie MK Oczko


JEFF BECK UND JOE BONAMASSA - Arrrek - 27.07.2010

Moje ucho jest zmanierowane przez Markowa gitare


no bo jedni grają na gitarze a inni z nią sypiająUśmiech

Gitara Marka odwzajemnia jego uczycie do niej i przekazuję emocje lepiej głębiej, prawdziwiej, ... tak sądzę