Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(257) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php(257) : eval()'d code 2 errorHandler->error
/printthread.php 257 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 801 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_parser.php 801 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 866 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP]   postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 751 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 431 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 187 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 820 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_parser.php 820 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 866 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP]   postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 751 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 431 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 187 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 801 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_parser.php 801 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 866 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP]   postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 751 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 431 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 187 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 820 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_parser.php 820 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 866 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP]   postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 751 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 431 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 187 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
FISH - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Pozostałe (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Muzyka - ogólnie i niekoniecznie Markowo ;) (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: FISH (/showthread.php?tid=1744)

Strony: 1 2


FISH - macsa - 14.03.2011

Pierwszego kwietnia we Wrocku będziemy gościć legendę rocka progresywnego - Fish'a na bardzo akustycznym występie.

Ktoś chętny ?


FISH - Piotrec - 14.03.2011

Ja oczywiście byłbym chętny, ale szkoda, że to akurat trasa akustyczna. Przegapiłem jego poprzednie koncerty :/


FISH - wAcEk - 28.03.2011

Po wczorajszym trójkowym koncercie w studiu im. Agnieszki Osieckiej, jeszcze bardziej sie ciesze na mysl przyjazdu do Wroclawia 1 kwietnia. Do zobaczenia Uśmiech


FISH - macsa - 28.03.2011

Do zobaczenia - będzie magicznie !!

P.S.
Gdyby ktoś przegapił wczorajszy występ w radiowej Trójce to polecam mojego gryzonia...


FISH - Andrzej - 29.03.2011

Ja tez będę we Wrocku w ten weekend.......


FISH - macsa - 29.03.2011

Pięknie się układa !!

Zatem widzimy się 2 kwietnia o godz. 18 w wiadomym miejscu !!

Andrzeju czy gitarkę mógłbyś zabrać pod pachę i zagrać nam coś znowu ze Swojej znakomitej szuflady ?


P.S.
Gdyby ktoś był w okolicach 2 kwietnia we Wrocku to gorąco zapraszamy !


FISH - Andrzej - 29.03.2011

"Andrzeju czy gitarkę mógłbyś zabrać pod pachę i zagrać nam coś znowu ze Swojej znakomitej szuflady ?

hm....jak nie zapomnę.
Z cyklu niesamowite historie opiszę Wam jak kiedyś jeden z moich kolegów z zespołu zapomniał na koncert......no właśnie czego zapomniał.
Zacznę od początku.
Był maj 1982 roku. Andrzej świeżo upieczony maturzysta i członek "legendarnego" zespołu rockowego o nazwie "Rozkład Jazdy"zastanawiał się co dalej zrobić ze swoim losem. Czasy szare i okrutne, świeżutko po ogłoszeniu stanu wojennego.
W Frankfurcie n\o (czyli w byłym NRD) odbywał się zlot młodzieży, na który postanowiono zaprosić jakiś młodzieżowy zespół z Polski . Padło na nas.
Zespół w którym grałem, pod egidą miejskiego ośrodka kultury został wezwany do Komitetu Partii podstawowej komórki Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Pierwszy sekretarz PZPR poinformował nas , że reprezentować będziemy Polskę na tym zlocie.

” Proszę zatem podciąć włosy ( wtedy jeszcze miałem) i solidnie się do tego występu przygotować, rzekł sekretarz”, którego zapamiętałem, z tego , że był 17 razy grubszy ode mnie i 17 razy bardziej czerwony na twarzy( też ode mnie)
Na potrzeby występu ściągnięto aparaturę nagłośnieniową z całego województwa, łącznie z aparaturą amfiteatru w Zielonej Górze , który obsługiwał pamiętny festiwal Piosenki (Zd)radzieckiej czyt. Radzieckiej (ongiś kluczowy festiwal w kraju).

Przody aparatury osiągnęły 2500 Watt na stronę i był to wyczyn narodu polskiego , który miał powalić zaprzyjażniony naród NRD, tym bardziej , że na próbie na pl. Bohaterów w Słubicach , gdy piznołem w gitarę z okolicznych domostw powypadały szyby( budownictwo w stylu "Wczesny Gierek" nie należało wtedy do mocnych atutów władzy komunistycznej, ale o dziwo przetrwało do dziś).
Gdy pierwszy sekretarz dowiedział sie , że będziemy grać repertuar zespołu Rush( tak,tak ten Rush), syknął zdecydowanie głośniej niż nakazywała przyzwoitość i zrobił się jeszcze bardziej czerwony , czyli w tym przypadku już 18 razy więcej ode mnie i krzyczał: a co z cenzurą !!!!!!( była kiedyś taka instytucja).

Pózniej były paszporty, zezwolenia na przejazd ( chyba od samego Jaruzelskiego) i karty przekroczenia granicy.( w tamtych czasach przekroczenie granicy graniczyło z cudem).

Na granicy witali nas przedstawiciele FDJ ( to takie nasze ZSMP), i pierwsze czym zaskoczyli, to tym, iż wszyscy byli ubrani w granatowe koszule (oj, kurde złe wtedy miałem skojarzenia) i wszyscy mieli jednakowe okulary , a właściwie ramki produkowane w enerdowskich zakładach Karl-Zeiss Jena , które ongiś słynęły ze swych wyrobów nawet u takich koneserów zaprzyjaźnionego bloku komunistycznego jak Korea Północna czy Kuba.
No właśnie i przechodzimy do sedna, czegoż to zapomniał mój perkusista, a no właśnie…….. zapomniał …..PERKUSJI.
No, k…..można pałeczek zapomnieć, czy tak jak Mark kostki do gitary , ale trzeba mieć nie żle z garami(potoczna nazwa perkusji) , ażeby perkusji zapomnieć.
Niemcy jednak, z zespołu KARAT, którzy wraz z nami występowali, użyczyli nam perkusji czeskiej firmy AMATI, wtedy na takim sprzęcie się właśnie grało o YAMAHACH można było tylko pomarzyć.

A jak to się ma do Forum Marka Knopflera , a no się ma, słowem DIRE STRAITS czyli same kłopoty, tarapaty.


FISH - Robson - 30.03.2011

Andrzeju znów się uśmiałemUśmiech Dobre naprawdę bardzo dobre!Uśmiech


FISH - macsa - 30.03.2011

Andrzej jak zwykle znakomity Uśmiech

Dobra nazwa "Rozkład Jazdy"


FISH - Andrzej - 04.04.2011

To żadnej relacji ze spotkanka z Wrocka nie będzie ??????
Było fantastycznie i klimatycznire - prawda Klimat?
Słowem na Maksa - Prawda Macsa?


MARKOWO

Napiszcie coś - niech się świat dowie.


FISH - mirek - 04.04.2011

Andrzeju i co bylo nadal. Bo mysle ze to nie koniec tej noweli Enerdowskiej?


FISH - pablosan - 05.04.2011

Andrzej

Jak zwykle jesteś mistrzem Uśmiech

pozdrawiam


FISH - wAcEk - 05.04.2011

Dziekuje za wspanialy weekend we Wroclawiu. Na początku Mackowi za to ze namowil mnie na koncert Fisha. Nie zagłębiałem nigdy specjalnie w twórczość Marillion. Solowe dokonania były dla mnie kompletna zagadka. Nie zaluje jednak ani jednej chwili spedzonej pamiętnego wieczoru 1 kwietnia w „Od zmierzchu do switu” we Wroclawiu. Swietna wedlug mnie dyspozycja Fisha rewelacyjni towrzyszacy gitarzysta i klawiszowiec oraz przesympatyczny, wyjatkowo kameralny klimat koncertu przejawiajacy się m.in. licznymi rozmowami z publicznością pomiedzy utworami, to wszystko sprawilo, ze koncert pewnie jeszcze na dlugo pozostanie w mojej pamieci. Przypominac mi o nim będzie zawsze podpisana przez Fisha plyta „Misplaced Childhood”.
Żeby nie było do konca az tak kolorowo to zdecydowanie na minus należy zaliczyc okrutna duchotę panujaca w klubie.

Nie minely jeszcze 24h od koncertu Fisha, emocje jeszcze nadal zywe, a przede mna na stole obok wielu znakomitych płyt lezy również DVD z koncertem Marillion z Loreley z 1987. Jest pare minut po godzinie 18 i w dobrze znanym mi miejscu przy ul. Kochanowskiego we Wroclawiu mam ogromna przyjemność widziec znajome forumowe (i nie tylko) twarze. Tak to jakos wszystko szczególnie się poukładało ze moglibyśmy się w skromnym gronie spotkac w ten sobotni wieczor. Nieco na przekor tradycji, bo od 2 lat w tym samym miejscu i niemal identycznym skladzie spotykamy się zazwyczaj na jasieni w ramach tzw. „Mini zlotu wrocławskiego”.
Radosc z tego ze mogliśmy się zobaczyc tym wieksza, ze wszystko zorganizowane było dosyc spontanicznie. Organizatorzy jednak (jak zwykle zreszta) nie zawiedli. Spora dawka znakomitej muzyki i niezliczone ilości rozmow na rozne tematy z muzycznymi na pierwszym planie. To naprawde bardzo mile, ze widujac się tak rzadko potrafimy rozmawiac jakby od ostatniego spotkania minelo zaledwie pare dni, podzielic radościami i smutkami. Ja przynajmniej wyjatkowo to sobie cenie.

Jeszcze raz wielkie slowa podziękowania dla Szkockiego Drwala (jak określił Fisha Piotr Kaczkowski w zapowiedzi trojkowego koncertu)i Was wszystkich, z którymi miałem przyjemność spotkac się w sobotni wieczor…
Do zobaczenia w maju w Krakowie! W.


FISH - macsa - 06.04.2011

I ja jestem pod dużym wrażeniem czarujacego, radosnego, sypiacego dowcipami "szkockiego drwala". Fish w znakomitej formie wokalnej - tego glosu bardzo wielu wykonawcow powinno mu zazdroscic, mocny , wyrazisty, oryginalny.

Wspanialy kontakt z publicznoscia, bardzo wiele dialogow na lini artysta - widz, dluga 15 minutowa opowiesc przeplatana anegdotami o tym jak to podobni sa Szkoci do Polakow i skad to sie wzielo...

Sporo magicznych chwil, ale jedna ktorej nie zapomne dlugo: Fish schodzi ze sceny z mikrofonem i spiewajac przedziera sie przez tlum. Wszyscy odstępują na boki robiac miejsce artyście lecz jedna osoba zostaje torujac mu droge. Fish mocno zdziwiony staje naprzeciwko i próbuje przesunac fana na bok, a ktos z tlumu krzyczy "he dosn't see you !" W tym momencie dociera do artysty i nas wszystkich ze ta osoba jest niewidoma...Fish sciska go serecznie szepczac cos do ucha, widać na twarzach obu szeroki uśmiech,magia...

Dwa instrumenty i głos artysty wystarczyło aby wprawić wroclawską publicznosc w ekstaze ! Przy Fugazi wszyscy spiewali na cale gardlo klaszczac jednoczesnie z calych sił w dlonie. Widac bylo wyraźnie ze artystom tez bardzo sie podobalo i ze kochaja naszą publicznosc - żegnali sie bardzo dlugo po dwoch bisach krzyczac " do zobaczenia za rok ! "

Tak sobie myślę, że gdyby nasz faworyt Mark miał choćby połowę ekspresji scenicznej i kontaktu z publicznością jaką ma Fish...

Weekend rozpoczęty daniem rybnym rozwinął się w sobotę kolejnym spotkaniem w zacnym gronie pod sztandarem Knopfleromaniactwa. Rozmowom, dyskusjom i opowieściom nie było końca...Dość powiedzieć, że opuściłem pokład o godzinie czwartej nad ranem zostawiając niezniszczalnego Igora na porannej warcie. Dziękuję ogromnie wszystkim za przybycie, znów mogliśmy wspólnie podładować nasze akumulatory tak aby dotrwały co najmniej do 28 maja...

Niezawodnemu Igorowi głębokie ukłony za sprzęt oraz genialny dobór wszelkiego rodzaju materiałów multimedialnych, bez których zlocik nie miałby kolorytu.

Wackowi za znakomite towarzystwo na koncercie, autograf Fisha i ciągłą obecność mimo dzielących nas niestety odległości...

Andrzej - żeby mi to było ostatni raz - proszę założyć prezent od córki w odpowiednie miejsca i następnym razem czekamy na coś z repertuaru sławnej na festiwalach grupy "Rozkład Jazdy " Oczko

Dorzucam kilka fotek i do zobaczenia już niedługo !!


https://picasaweb.google.com/114879224377351671370/Knopflerowo20110402?authkey=Gv1sRgCPfp_PDRwtat0AE&feat=directlink


FISH - wAcEk - 07.04.2011

Na potwierdzenie napisanych powyżej slow..

http://www.youtube.com/watch?v=pw-hfqrmvIo

http://www.youtube.com/watch?v=Fc-w_cakzCY


FISH - ania - 11.04.2011

Ja jak zwykle z poślizgiem... ale przede wszystkim chciałam podziękować Maćkowi- fantastycznie, że mogliśmy się spotkać w zaciszu, bez konieczności rezerwacji, stresu szukania miejsc parkingowych w weekend Oczko czy wreszcie przekrzykiwania się przez gwar tudzież wszelakiej maści muzykę klubową Oczko uwielbiam takie kameralne spotkania, na których tematy muzyczne przeplatają się w tymi okołomuzycznymi... dlatego tym większa radość w widoku nieforumowych twarzy Uśmiech oby częściej i gęściej chciały nam towarzyszyć! dla wszystkich nieobecnych- proszę mi wierzyć na słowo- kolega Wacka ma kawał głosu- w porywach brzmiał lepiej niż sam Hendrix Oczko

podziękowania również dla Igora- bo muzyczna oprawa spotkania towarzyszy mi do dziś Uśmiech


p.s.
dla was wszystkich- uczestników spotkania SPASIBO, że mogłam sobie o mojej niegroźnej rosyjskiej obsesji poopowiadać Uśmiech jak was najdzie ochota na wyjazd to wiedzcie, że promocja trwa nadal Oczko Duży uśmiech

p.s.2
fascynacji Fishem nie podzielam, ale dobrze, posłuchać naładowanych pozytywną energią ludzi...


FISH - Piotrec - 23.10.2011

10 października byłem w Poznaniu w Blue Note na wspaniałym akustycznym koncercie Fisha. Oj działo się, działo! Przed koncertem udało mi się przeprowadzić krótki wywiad z Wielkim Szkotem, który możecie przeczytać tutaj Uśmiech http://www.machina.pl/newsy/id,1776/FISH-Zeby-pisac-potrzebuje-przestrzeni-i-wolnego-czasu.html


FISH - Raingod - 23.10.2011

Gratuluje wywiadu Uśmiech Fish to jeden z moich ulubionych artystow, z przyjemnoscia przeczytalem Twoja z nim rozmowe Oczko


FISH - Piotrec - 23.10.2011

Raingod napisał(a):Gratuluje wywiadu Uśmiech Fish to jeden z moich ulubionych artystow, z przyjemnoscia przeczytalem Twoja z nim rozmowe Oczko

Dzięki! To było dla mnie niesamowite doświadczenie, zwłaszcza, że to był pierwszy wywiad z zagranicznym artystą- i to od razu z Fishem, którego też bardzo cenię Uśmiech


FISH - macsa - 24.10.2011

Piotrec napisał(a):10 października byłem w Poznaniu w Blue Note na wspaniałym akustycznym koncercie Fisha. Oj działo się, działo! Przed koncertem udało mi się przeprowadzić krótki wywiad z Wielkim Szkotem, który możecie przeczytać tutaj Uśmiech http://www.machina.pl/newsy/id,1776/FISH-Zeby-pisac-potrzebuje-przestrzeni-i-wolnego-czasu.html

Brawo Piotrec !! Gratuluję wywiadu i zazdroszczę...