Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(257) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php(257) : eval()'d code 2 errorHandler->error
/printthread.php 257 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Inne Koncerty - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Pozostałe (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Muzyka - ogólnie i niekoniecznie Markowo ;) (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Inne Koncerty (/showthread.php?tid=243)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Inne Koncerty - Andrzej - 23.11.2005

07.05.2005 Torwar wiadomo kto
05.06.2005 Berlin wiadomo kto
19.09.2005 Erfurt - Bryan Adams, a w przedbiegu Daniel Powter(tak rockowo i fajowato. Może bez wielkiego artyzmu, ale jakoœ tak extra było)

Nie ukrywam,że w pamięci zostal mi koncert sprzed lat Basi Trzecielewskiej(dawna Alibabka - Dziadek bedzie wiedzial). Przywiozla wtedy do Polski muzyków, ktorych pozbierała z calego Londynu.Piętnastu murzynków z poszerzonš sekcjš dęciaków i instr.perkusyjnych. Chórek rodem z wyspy Mauritius(cztery czarne jak smoła myrzynki) o wypręzonych figurach jak struna Marka.Do tego wszystkiego były to czasy otwarcia Polski na Zachód.W szarej, smutnej Polsce po raz pierwszy zobaczyłem muzyczny Zachód( i to pierwszš ligę).O doznaniach muzycznych nie sposób pisać do dziœ.

MENCIN - to było w Poznaniu w Arenie. Byłeœ?


Inne Koncerty - Raingod - 24.11.2005

Andrzej, swoja drogš, to Basia jest z mojego miasta i miałem przyjemnoœć kilka razy z nia rozmawiac. Bardzo miłe spotkanie....
Pablosan: Jak będziesz na PI-ER-Dwa to pozdrów Marka od Wojtka z Jaworzna - on będzie wiedział Oczko To będzie na pewno super koncert. Widziałem ich na zywo z 10 razy - za kazdym razem niewiarygodne przezycie.... A Marek jest jednym z najcieplejszych ludzi jakich poznalem w zyciu.....

A wracajšc do wštku:
1. Pierwszy koncert Marka w Kongresowej
2. Carrantuohill w Muzycznej Owczarni podczas koncertu nagrywanego na plyte LIVE z jazzmanami
3. Fish z 95 roku ze studia koncertowego w Krakowie
4. Peter Gabriel - niestety tylko DVD - Groving Up Tour.....
5. Moj wlasny koncert w pazdzierniku 2001 w Spodec`u......

i milion innych - muzyka na zywo to zawsze wspaniale przezycie.....


Inne Koncerty - anrom - 24.11.2005

Cytat:Originally posted by jamm@Nov 23 2005, 11:52 AM
zabierzcie mi muzyke i gory a smialo powtorze:
...pora umierać...
Mimo całego ogromu miłoœci do muzyki bijšcego z tego postu, odniosłem wrażenie, że jednak mało kolorów widać w Twoim życiu jamm.
Muzyka i góry dajš dużo niesamowitych wrażeń i chęci do życia, ale œwiat ma jeszcze wiele innych kolorów i barw, może czas wyjœć im naprzeciw? Uśmiech


Inne Koncerty - jamm - 24.11.2005

dzieki za troske, fajne z was chlopaki...
ale kto moze znac tak do konca swoja wytrzymalosc... kazdy dzien to fabula rasa... i codziennie wychodze mu naprzeciw... to jest najfajniesze bo w ktora strone sie nie zwroce to i tak jestem "naprzeciw"Oczko czasem tylko krecka mozna dostac ale kolorow ci u mnie dostatek choc i te od was pokornie w darze przyjme na znak zwyciestwaUśmiech
pozdrawiam pozno jesiennie...
-kto chce przeczytac recenzje z koncertu ivana morrisona?


Inne Koncerty - Robson - 24.11.2005

Œmiało Jacku czekamy Oczko


Inne Koncerty - kszaq - 24.11.2005

Mark Knopfler 07.05.2005- jedyny niepowtarzalny koncert, Mistrz przez duże M

Edyty Geppert koncerty tez sš genialne....


Inne Koncerty - koobaa - 26.11.2005

A propos koncertow...
Prairie Home Companion

tuz po wydaniu Shangri-La Uśmiech


Inne Koncerty - dziadek - 26.11.2005

Te pierwsze to w Katowickim spodku Budka, Perfeckt z Hołdysem....(chyby tylko najstarsi górale i Andrzej!Oczko
20.10.98. Eric Clapton – Festhalle we Frankfurcie:
Nie mamy biletów, liczymy, że może uda się kupić przed koncertem.. Zapytany konik zimno wymienia cenę 200 DM. Kiedy chce mu wręczyć pienišdze, okazuje się żeœmy się trochę nie zrozumieli.To za jeden bilet. A że byłem z żonš, powinienem zapłacić - 400 DM (proste!Oczko. Próbuje przekonać krwiopijcę, że takiej sumy to nikt mu da, kiedy akurat zatrzymuje się w nowe Porsche, goœć pyta - i od razu wręcza plik banknotów. Zobaczyłem więc, że ta linia argumentacji nic nie wniesie. Jednak krótko przed dwudziestš udaje mi się wynegocjować „rozsšdnš” cenę. Przy wejœciu miła pani z obsługi koncertu zwraca się do mnie, z pytaniem, czy gram na gitarze. Myœlę kurka!- rozpoznali mnie i odpowiadam: „A co, Eryk nie przyjechał?” Nie, okazuje się, że koncert sponsorowany jest przez Volkswagena, i na pamištkę rozdajš kostki do gry na gitarze...
Oprócz muzycznej perfekcji w pamięci pozostała mi ...kieszeń Eryka.
Z tyłu w jeansach, wypchana od długo noszonego tam portfela, przywracała jakoœ normalnoœć gitarowego mistrza.
Był jeszcze koncert Joe Cockera (złoœliwi pytali, czy Cocker będzie kiedyœ taki stary, na jakiego już teraz wyglšda ...)
No i oczywiœcie
09.10.1991 Dire Straits on every street - Festhalle
07.07.1992 Dire Straits Waldstadion
28.06.1996 M.K. Golden Heart
07.06.2001 M.K. Seiling to Filadelfia
22.04.2005 M.K. Shangri –la Frankfurt
06.o5.2005 M.K Shangri – la Spodek

Jednak ten naj – to oczywiœcie lipcowy DIRE STRAITS: piosenki, rozpoczynane niepozornie,
jak poranek na Wyspach, zawišzujšce się powoli niczym Schekspirowski dramat, kończšce niemal Hitchcockowym akordem, i witane owcjš - jakby Anglia pokonała Brazylię w piłkę...

Po prostu piosenki dostajšce swoje własne życie na jeden niepowtarzalny wieczór...


[Obrazek: forum40ee.th.jpg]-[Obrazek: forum63vf.th.jpg]-[Obrazek: forum225cb.th.jpg]

[Obrazek: forum72jd.th.jpg]

[Obrazek: forum102rf.th.jpg]-[Obrazek: forum110rr.th.jpg]-[Obrazek: forum129mg.th.jpg]-[Obrazek: forum139ey.th.jpg]-[Obrazek: forum191mu.th.jpg]-[Obrazek: forum241mb.th.jpg]


Inne Koncerty - jambore - 26.11.2005

[QUOTE]Te pierwsze to w Katowickim spodku Budka, Perfeckt z Hołdysem....(chyby tylko najstarsi górale i Andrzej!Oczko

No może jeszcze ja to pamiętam.


Reszta powala na kolana.



Z moich wspomnień:od roku 80'
kilka koncertów w hali Olivi, nawet trafił się MAYAL, kilka koncrtów w hali stoczni (ta co spłonęła,pochłaniajšc tyle ofiar-fanów muzyki),
6.05.2005 SPODEK,
7.06.2005 BERLIN,
Wiadomo kto- jak do tej pory największe moje muzyczne sukcesy.
Wnukom będę opowiadał.


Inne Koncerty - jambore - 26.11.2005

[QUOTE]Te pierwsze to w Katowickim spodku Budka, Perfeckt z Hołdysem....(chyby tylko najstarsi górale i Andrzej!Oczko

No może jeszcze ja to pamiętam.


Reszta powala na kolana.



Z moich wspomnień: od roku 80'
kilka koncertów w hali Olivi, nawet trafił się MAYAL, kilka koncrtów w hali stoczni (ta co spłonęła,pochłaniajšc tyle ofiar-fanów muzyki),
6.05.2005 SPODEK,
7.06.2005 BERLIN,
Wiadomo kto- jak do tej pory największe moje muzyczne sukcesy.
O tych koncertach MARKA wnukom będę opowiadał.


Inne Koncerty - Andrzej - 26.11.2005

Rzeczywiœcie Dziadku pamietam Perfekt z Hołdysem(tak jak najstarsi górale). Bylem na ich koncercie w 1981 w Hali Ludowej w Zielonej Górze.
W lipcu tego roku miałem okazję zobaczyć Perfekt po latach. To kultowa ekipa, na ktorej wyrosło nasze pokolenie.Po koncercie - zaduma,zaduma.......
Trzy dni nic nie mówiłem(a lubie pogadać) i czulem sie jakiœ taki malutki.
Myslę ,że po latach ich muzyka dociera cišgle do naszych serc.

Czy ta muzyka i nasze pokolenie było coœ warte?
TO JUŻ MAŁYMI KROCZKAMI OCENI HISTORIA.

Ot!!!!!- Andrzej marzycielski filozof


Inne Koncerty - Andrzej - 26.11.2005

Cytat:Originally posted by jambore@Nov 26 2005, 10:16 PM
[QUOTE]Te pierwsze to w Katowickim spodku Budka, Perfeckt z Hołdysem....(chyby tylko najstarsi górale i Andrzej!Oczko

No może jeszcze ja to pamiętam.


Reszta powala na kolana.



Z moich wspomnień: od roku 80'
kilka koncertów w hali Olivi, nawet trafił się MAYAL, kilka koncrtów w hali stoczni (ta co spłonęła,pochłaniajšc tyle ofiar-fanów muzyki),
6.05.2005 SPODEK,
7.06.2005 BERLIN,
Wiadomo kto- jak do tej pory największe moje muzyczne sukcesy.
O tych koncertach MARKA wnukom będę opowiadał.
<Jambore>
Nie zapomnij wnukom powiedzieć, że na koncercie w Berlinie byłeœ ze mnš.


Inne Koncerty - Andrzej - 27.11.2005

Mialem jeszcze cos napisać, ale pogubiłem się w myœlach.


Inne Koncerty - pablosan - 27.11.2005

Powiem Wam, ze w piatek widziałem po raz drugi na żywo PiErDwa a zaraz potem NAP-Marek Napiórkowski band plus goœcinnie Henryk Miskiewicz na saksofonie. W ŻAKU w Gdańsku w ramach Jazz Jantar festiwal. Zamontowali nowe nagłoœnienie i to był tzw. poligon doœwiadczalny. Byłem tam z moim przyjacielem Patiquem i naszymi pannami Uśmiech , które widziały PiErDwa po raz pierwszy. I powiem Wam, ze wszyscy poczulismy sie po prostu zmiazdzeni potega muzyki plynaca ze sceny. To byly przezycia wyzszego rzedu, i naszla mnie refleksja, ze pod wzgledem umiejtnosci muzycznych to PiErDwa spokojni mogloby wystepowac w najlepszych i najbarziej prestiżowych salach koncertowych swiata, bo poziom tych Panow jest iscie swiatowy, cos niesamowitego!!! Rownie udany był koncert Marka Napirkowskiego, po raz pierwszy usłyszalem na zywo legende polskego saksofonu Henryk Miskiewicza-naprawde zasluguej na okreslenie legenda. Z tego co dosterzeglem z tylnich rzedow to chyba Mark Napirkowski akordy i solowki z gitary wydobywal graja c na Pensa Suhr-tyle tylko ze koloru zielonego a nie jak naszego Mareczka janego bursztynu.

Reasumujac-piatkowy wieczor zapamietam.zapamietam do konca zycia Uśmiech


Inne Koncerty - Andrzej - 27.11.2005

Poblosan potwierdza to co mnie zawsze zastanawiało.
Co Marek Raduli robił w Budce Suflera, szczególnie z ostatniego okresu Budki kiedy "wrzuciła pišty bieg"(moim zdaniem dokanała redukcji z szóstego).Szkoda że nie trafil do Budki za czasów "Cień wielkiej góry"( wtedy gral w Budce Andrzej Ziółkowski)
Ostatnio pół nocy na temat Marka Radulego zeszło nam z Raingoodem na gadu.

A koncertu Tobie po prostu zazdroszczę.Czuję ten klimacik.
Pablo - szczęœciarz.


Inne Koncerty - Patique - 27.11.2005

Zgadza się Pablo!
Oba koncerty były znakomite. Niby jeden kršg muzyczny a jednak dwa œwiaty: PiErDwa nastawione na wirtuozerię (oglšdanie tego co wyczynia Pilichowski z basem to czysta radoœć) i Napiórkowski grajšcy bardziej "klimatycznie". Zresztš płyta Napa którš nabyłem bezposrednio po koncercie w niedzielny poranek rozbrzmiewała w naszym domostwie trzy (!Oczko razy z rzędu. Po Coldplay, Shannon i Janie Grabarku kolejna (choć jakze ich niewiele w dzisiejszych czasach) œwietna płyta AD 2005.


Inne Koncerty - Patique - 27.11.2005

A jeszcze moje koncerty:
1. Yes - Kongresowa 2003 (przeżycie niepowtarzalne chociażby dlatego że długo nie będzie dane zobaczyć tych panów w takim skałdzie. Jakżesz oni do siebie pasowali, żadnego pędu, chaosu. Każdy z nich miał swoje miejsce. Moja dziewczyna ten koncert okreœliła mianem MSZY)
2. Nick Barrett & Clive Nolan czyli 1/2 Pendragona w wersji akustycznej - Gdynia, Pokład 2005 (nigdy nie zdarzyło mi się miec na wyciagnięcie ręki goœcia którego grę na gitarze podziwiałem od czasów liceum gdy po raz pierwszy usłyszałem płytę "Masquerade Overture". Przeżycie o tyle pamiętne że po koncercie udało się z Nickiem zamienić kilka słów i strzelić sobie fotkę. Już nie moge się doczekać przyszłorocznego koncertu w Polsce z okazji dwudzisetolecia wydania pierwszej płyty!!!Oczko
3. Roger Waters - Stadion Gwardii (opisywać chyba nie muszę...)


Inne Koncerty - jamm - 28.11.2005

z powyzszych widzialem 1 i 3... tak, tak zacne to byly dzwieki... ale tym razem ma byc o wystepie pana morrisona... ivan przywiozl ze soba 6cio osobowa grupe muzykow swietnych, grajacych z charakterystycznym pulsem, nerwem, doskonale znajacych swoje miejsce w zespole... wlasnie, moze troche wiecej na ten temat bo na scenie panowaly dosc specyficzne relacje... ivan sprawial wrazenie srogiego dyrektora formacji ktory pilnowal aby kazdy dzwiek byl dokladnie tam gdzie trzeba... nie wiem czy zespol nie byl jeszcze do konca zgrany czy to tylko ponad przecietny perfekcjonizm naczelnego ale mialem ciagle wrazenie ze srogi ivan co i rusz karci i mobilizuje muzykow dyskretnym lecz stanowczym spojrzeniem... malo tego, gitarzysta jakby mial za zadanie dyrygowac cala orkiestra gdyz niezwykle czesto pokazywal kolejnym muzykom kiedy maja wejsc z partia swego instrumentu... warto moze dodac ze oprocz saksofonu, harmonijki i wokaliz rzecz jasna zarezerwowanych dla naczelnego, podstawowy sklad (perkusja, kontra/bas, git.) uzupelnial fortepian, drugi saksofon czasem flet i prawdziwa ozdoba doslownie i w przenosni, - piekna pani grajaca na... ksylofonie oraz instrumentach perkusyjnych, pieknie sie uwijala miedzy tymi wszystkimi przeszkadzajkami i wszystko brzmialo wspaniale, wogole cala orkiestra grala na 5, czasem bardziej melancholijnie a czasem tak swingowali az nogi same rwaly sie do tancow i przytupowOczko szkoda ze to kongresowa z siedzacymi miejscami... czas minal blyskawicznie i nie wierzylem ze to juz 1,5h minelo... jeszcze 10min. na oslawiona Glorie i... juz bylo po wszystkim... hmmm, wlasnie Gloria to kawal historii rock'n'rolla, wlasciwie to juz 40stka stuknela tej kompozycjiOczko wspaniale nadaje sie na bombowe zakonczenie a tu... a nie bede psul wczesniejszej opowiesci...
czworka z duzym +!! zainteresowanych odsylam do pieknych zdjec:
http://cgm.com.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=15261293
tylko czy mlodzi jeszcze tego sluchaja....?


Inne Koncerty - dziadek - 28.11.2005

Słuchajš. Tylko, że sami muszš to odkryć dla siebie.

Moje pytanie: wspomnialeœ Andrzej o koncercie Perfectu. Jak oceniasz- acie Perfect bez Hołdysa? Hołdysa - bez Perfectu? (ostatnie pytanie przypomina mi tu pewnš dyskusję...)
Nie wiem czy wiesz Pablosan, że na ostatniej (?) płycie Hołdysa zagrał Wojtek Pilichowski, dziœ współtworzšcy PiErDwa. (też rewelacyjnie).


Inne Koncerty - Andrzej - 01.12.2005

<Dziadek>
Strasznie niebezpieczny temat.
Rzucam swojš osobę i poglšd na pożarcie lwom.

UWAŻAM ŻE PERFEKT BEZ HOŁDYSA PORADZIŁ SOBIE.

Idę budować schron przeciwatomowy.Bombardujcie!!!!