Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(257) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php(257) : eval()'d code 2 errorHandler->error
/printthread.php 257 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Inne Koncerty - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Pozostałe (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Muzyka - ogólnie i niekoniecznie Markowo ;) (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Inne Koncerty (/showthread.php?tid=243)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Inne Koncerty - jamm - 24.01.2006

jak widac znajduje sie tu calkiem pokojowe grono i schron nie byl potrzebnyUśmiech
co wiecej podzielam twoje zdanie andrzej w zupelnosci... perfect nagral kilka dobrych rzeczy bez haldysa... do dzis nosze w sobie rane jaka podkreslila i uwydatnila piesn "calkiem inny kraj" ...widac podobny dzwiek wrazliwosci...

ale nie o tym teraz...
chcialem podzielic sie wspaniala dla mnie wiadomoscia muzyczna...
panie i panowie...
2006-02-24 Katowice, Spodek
SBB i Deep Purple
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

do tej pory bylem niezdecydowany czy jechac czy nie jechac gdyz DP widzialem kilkukrotnie ale wiadomosc o uczestnictwie SBB wyrwala mnie z butow i juz nie mam najmniejszych watpliwosci ze tam jest moje miejsceUśmiech)
wreszcie SBB rozwija skrzydla graja na wlasciwym miejscu i we wlasciwym gronie! choc dla mnie kolejnosc wykonawcow rownie dobrze moglaby byc odwrotna... to rownorzedne kapele... obie z ogromnymi zaslugami...
Ponad to gwiazdš jednego z najważniejszych festiwali muzyki progresywnej na œwiecie, Baja Prog w Meksyku, w tym rocku będzie... SBB!!! To bez wštpienia najbardziej znaczšcy koncert od czasu reaktywowania legendarnej formacji w składzie Skrzek-Apostolis-Wertico. SBB zagra jako ostatni zespół podczas finałowego kocertu 11 marca w Mexicali, a bezpoœrednio poprzedzać ich występ bedzie Marillion. Cały festiwal potrwa 4 dni, a obok SBB zagra 20 znakomitych zespołów, w tym takie gwiazdy jak szwedzki The Flower Kings, Hatfield & the North, Nektar czy Mostly Autumn, ktorym ostatnio jestem oczarowany!! -jak bardzo chcialbym tam byc.................

...wiec zapraszam fanow dobrych dziekow czujacych bluesa... do spodka


Inne Koncerty - Robson - 24.01.2006

14 marca coraz bliżej Oczko


Inne Koncerty - Bart - 24.01.2006

Cytat:Originally posted by Robson@Jan 24 2006, 05:52 PM
14 marca coraz bliżej Oczko
Sektor H, niebieski :] A Ty? Uśmiech


Inne Koncerty - Robson - 24.01.2006

O kurczaki ale mnie zastrzeliłeœ Oczko Teraz tego nie sprawdzę ale do tematu powróce jutro dobrze? Uśmiech


Inne Koncerty - Bart - 24.01.2006

Cytat:Originally posted by Robson@Jan 24 2006, 06:24 PM
O kurczaki ale mnie zastrzeliłeœ Oczko Teraz tego nie sprawdzę ale do tematu powróce jutro dobrze? Uśmiech
Ja też tego nie wkuwałem na pamięć - akurat wczoraj musiałem sprawdzić, bo ktoœ mnie pytał Język Napisz gdzie będziesz, może się spotkamy :]


Inne Koncerty - jamm - 25.01.2006

...z nimi to ja poczekam do 9.06Oczko


Inne Koncerty - Trissi - 01.02.2006

Child in Time z 1972r. Filmik video Uśmiech Œcišgnij!

Do warszawiaków i nie tylko... Uśmiech Może ktoœ wpadnie?

Polski zespół Bealive wystšpi akustycznie 8 lutego o godz. 19 w Domu Kultury przy ulicy Łazienkowskiej7. W zespole gra Mirek Gil.
Tutaj możecie œcišgnšć próbkę z koncertu. Polecam Uśmiech

Zespół After...
A 17 lutego w Progresji, wystšpi polski zespół AFTER, w którym gra basista i flecista Quidam. Przy nagrywaniu płyty goœcinnie wystšpił Colin Bass z Camela oraz Józef Skrzek z SBB. Bardzo ładnie grajš. PóŸniej wrzucę jakieœ próbki lub płytę. Osobiœcie uważam, że na prawdę warto się wybrać.


Inne Koncerty - jamm - 09.02.2006

Cytat:Originally posted by Trissi@Feb 1 2006, 07:37 PM
Child in Time z 1972r. Filmik video Œcišgnij!

Do warszawiaków i nie tylko... Może ktoœ wpadnie?

Polski zespół Bealive wystšpi akustycznie 8 lutego o godz. 19 w Domu Kultury przy ulicy Łazienkowskiej7. W zespole gra Mirek Gil.
Tutaj możecie œcišgnšć próbkę z koncertu. Polecam

Zespół After...
A 17 lutego w Progresji, wystšpi polski zespół AFTER, w którym gra basista i flecista Quidam. Przy nagrywaniu płyty goœcinnie wystšpił Colin Bass z Camela oraz Józef Skrzek z SBB. Bardzo ładnie grajš. PóŸniej wrzucę jakieœ próbki lub płytę. Osobiœcie uważam, że na prawdę warto się wybrać.
Trissi piekne dzieki za dziecko w czasie... swietna jakosc, jestem pod wrazeniem, choc nie jest to najlepsza wersja tego jednego z najwspanialszych dziel w historii rocka... mam wrazenie jakby gillan mial lekkie klopoty z gardlem... ale material z pewnoscia cenny historycznie... wiesz dokladniej z kad pochodzi ten zapis?
jeszcze jakbys wrzucila tutaj jakas probke Walkin' Around The Stormy Bay SBB np. z Freedom Live Sopot '78 to bym cie coruchna na rekach nosil!!
Child in Time to od lat nasz patent na pozbycie sie dresow z knajpyOczko) zwlaszcza jak ten nr dostepny jest w jakiejs szafie grajacej... akurat to utwor imponujacej dlugosci, nastawia sie go baaardzo glosno i obserwuje reakcje gawiedzi... uciechy przy tym co niemiaraUśmiech)) polecam....

podziel sie wrazeniami po wystepie chlopakow z Bealive... na After postaram sie dotrzec, skoro docenili ich i Colin Bass i Jozek Skrzek to dla mnie lepszej rekomendacji nie ma! bardzo jestem ich ciekaw...


a teraz sprawa najwazniejsza... UWAGA...
Œwiatowa prapremiera opery skomponowanej przez Rogera Watersa odbędzie się 7 lipca w Poznaniu...


Inne Koncerty - lukas1119 - 12.02.2006

Deep Purple i SBB :-) Spodek :-) jeszcze 12 dni :-)

Tych pierwszych zobaczę po raz drugi, tych drugich po raz trzeci... Już nie mogę się doczekać. Odbiję sobie na płycie za Marka, którego podziwiałem z dalekiego sektora <_<


Inne Koncerty - Trissi - 14.02.2006

Koncert Bealive.

Dobiegłam na koncert pędem, z mokrymi nogawkami, ale udało się Uśmiech Co prawda się spóŸniłam, ale przywitał mnie miły, kobiecy suporrt. Usiadłam ze znajomymi, zostawili krzesełko przy stoliku dla mnie. Cała sala pełna. Kamerki, aparaty... no i ten klimat, jaki jest tylko na akustycznych koncertach. Dużo œwieczek, ładne œwiatło... wystrój... Bez tego, nie byłoby aż tak dobrze.
Repertuar krótki, wszystko to co na singlu, ktory Bealive teraz wydaje i nic więcej. Na bisach również powtórka z setlisty. Perkusja, gitary... no i przede wszystkim robišce ogromny nastrój KLAWISZE I SKRZYPCE. Dzięki tym instrumentom czasem zabierało daleko... Cóż mogę napisać więcej o koncercie zespołu, którego słyszałam utwory zaledwie kilka razy? Wzruszył mnie utwór o 7dniach, w których człowiek nigdy nie widział, dano mu wzrok na 7dni, jednak potem znów zanikł. Historia wydarzyła się na prawdę. Liczę, że płytka będzie dobra. W końcu Mirek ma doœwiadczenie Uśmiech W każdym razie będšc tam miałam ogromnš ochotę zobaczyć tam dwa zespoły, Marillion, na którego punkcie szaleje oraz Quidam, mojš wielkš polskš miłoœć Uśmiech
Po koncercie pogratulowałam skrzypacce i klawiszowcowi - ŒWIETNA GRA. Obiektywnie mówišc warto było się wybrać.

Zapraszam na After. To już w pištek.


Inne Koncerty - Bart - 10.03.2006

A jak z DM, ktoœ się wybiera? Ja będę w Katowicach wczesnym popołudniem.


Inne Koncerty - Trissi - 10.03.2006

moi znajomi Oczko pojechałabym jakbym miała kaskę Smutny


Inne Koncerty - Evelda - 11.03.2006

Cytat:Originally posted by Bartkowski@Mar 10 2006, 12:45 AM
A jak z DM, ktoœ się wybiera? Ja będę w Katowicach wczesnym popołudniem.
(przed)ostatnia faza przygotowań... B) 74 godziny!!!
<<UpadłeAniołyŁšczcieSię>> Język


Inne Koncerty - Bart - 13.03.2006

Cytat:Originally posted by Evelda+Mar 11 2006, 06:04 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Evelda @ Mar 11 2006, 06:04 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Bartkowski@Mar 10 2006, 12:45 AM
A jak z DM, ktoœ się wybiera? Ja będę w Katowicach wczesnym popołudniem.
(przed)ostatnia faza przygotowań... B) 74 godziny!!!
<<UpadłeAniołyŁšczcieSię>> Język [/b][/quote]
Sektor czy płyta? Uśmiech


Inne Koncerty - HOWARD - 13.03.2006

Hmm, może nie mam się czym pochwalić... ale jedynym koncertem tzw. zamkniętym, przed "płytš" na koncercie Knopflera w 2005 z Forumowiczami, był koncert T. Love w krakowskim klubie Dom Plastyków. Klub już nie istnieje, obecnie ma tutaj koncerty zespół jazzowy (nawiasem mówiac też znany zespół; zawsze w czwartki wejœcie gratis, można posłuchać..), i jest to miejsce bardziej restauracyjne niż koncertów rockowych.

Ale koncert T.Love uważam za bardzo udany... Chłopaki wtedy dali z siebie wszystko..
(hehe, pamiętam jak wycišgnšłem wymiętš kartkę z kieszeni stojšc w drugim rzędzie i pokazałem Muńkowi... Napisane na niej było "Bóg". Zagrali to kawałek potem.. Pewnie i mieli zagrać. Ale i tak cieszyłem się jak dziecko Szczęśliwy )

Potem miał być Knopfler w Spodku (trasa Ragpickera), no ale udało się 2 lata póŸniej ,na 6 maja 2005 Uśmiech

I tyle moich koncertów.

Innych w przyszłoœci jeszcze nie planuję...
Ale będš na pewno bo to niesamowite uczucie w czymœ takim uczestniczyć..


Inne Koncerty - Evelda - 13.03.2006

Cytat:Originally posted by Bartkowski+Mar 13 2006, 12:27 AM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Bartkowski @ Mar 13 2006, 12:27 AM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
Cytat:Originally posted by Evelda@Mar 11 2006, 06:04 PM
<!--QuoteBegin-Bartkowski@Mar 10 2006, 12:45 AM
[b]A jak z DM, ktoœ się wybiera?  Ja będę w Katowicach wczesnym popołudniem.
(przed)ostatnia faza przygotowań... B) 74 godziny!!!
<<UpadłeAniołyŁšczcieSię>> Język [/b]
Sektor czy płyta? Uśmiech[/b][/quote]
się zobaczy jak siły (czyt. psychomotoryka) w tym dniu dopiszš... Oczko

PS. lubię przebywać jak najbliżej epicentrum :ph34r:


Inne Koncerty - jamm - 14.03.2006

ciekawe co tam wydarzy sie dzis w tym spodku... zaluje ze mnie tam nie bedzie i to z baaardzo przyziemnych powodow... szkoda gadac...
ale za 3 dni... mam nadzieje na wielka dawke bluesa a'la reaUśmiech)) swoja droga to szkoda ze nie zamiescilem tego wczesniej bo niektorym umknal ten koncert...

dlatego teraz juz na czasie podaje chyba ciekawa informacje...
otoz przyjezdza do nas najwieksza gwiazda demoludow Duży uśmiech
...OMEGA...
lubie te wykopaliska...


Inne Koncerty - Bart - 16.03.2006

Wróciłem ze Spodka.

Koncert wykonany perfekcyjnie, reakcje ludzi żywiołowe, repertuar nienajgorszy, ale - jak dla mnie - "czegoœ" zabrakło... A może to ja się starzeję? Oczko Przyjšłem cały występ jakoœ tak obojętnie. Szybciej serducho zabiło dopiero przy "Shake the Disease" na bisa - niestety w wolniejszej wersji. Zabrakło mi "Rush" i "Higher Love". Może częœć winy ponosi przesyt - od siódmej rano wcišż słyszałem DM - to w autokarze, to w knajpkach.

Nie twierdzę też, że koncert był słaby, bo reakcja publicznoœci była wręcz entuzjastyczna, a z wypowiedzi na forum DM też przebija podziw i wdzięcznoœć. Nie żałuję też koncertu (choć głównie dzięki temu, że œwietnie się bawiłem przed nim i po nim). Po raz pierwszy widziałem panów z DM (choć z takiej odległoœci, że równie dobrze mogli być to dublerzy Oczko ). Na kolejny koncert już nie pojadę. Czekam za to na Metallikę Duży uśmiech I może się wybiorę na RHCP.

Pozdrawiam! Uśmiech


Inne Koncerty - Evelda - 16.03.2006

Za to ja… wcišż nie mogę wrócić… Oczko
Kapitalny koncert.
Setlista, choć skupiona na najnowszym materiale (nic dziwnego, w końcu to Touring The Angel) b. urozmaicona i przekrojowa (Just Can’t Get Enough, Everything Counts – historie liczšce grubo ponad dwadzieœcia lat – wcišż œwieżutkie i chrupišce Oczko. Shake the Disease, Home – niezwykłe, poruszajšce wykonania; Word In My Eyes, Never Let Me Down –…we’re flying high… Wywracanie oczami ).
Big Celebration. Magiczna Noc.

PS. Jasne, nie usłyszałam WSZYSTKIEGO… (Somebody, A Question Of Lust, In Your Room (…)). I dobrze; zawsze jest jeszcze na co czekać Oczko
PS.2. Œwietna terapia. W jednej chwili ubyło mi jakieœ 10-15 lat Oczko
PS.3. Pragnę Cię uspokoić – to NIE byli dublerzy Oczko


Inne Koncerty - Robson - 16.03.2006

KONCERT REWELACYJNY!!! Najkrócej mówišc Oczko Niczego mi nie brakowało no może bardziej czekałem na A Question Of Lust niż A Question Of Time Oczko ale setlista bez zarzutu. Zespół w czerni dał z siebie wszystko a Dave Gahan jest w doskonałej formie. Tak naprawdę koncert wcišż trwa...