Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Inne Koncerty - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Pozostałe (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Muzyka - ogólnie i niekoniecznie Markowo ;) (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Inne Koncerty (/showthread.php?tid=243)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Inne Koncerty - jamm - 17.03.2006

tak sobie slucham w pracy po cichutku te ostatnia MEGA produkcje Chrisa Rea i jest tak pieknie ze wprost nie moge uwiezyc... cudne balladki i inne piekne bluesy... jak ten czlowiek to zrobil??? 11 plyt nowego materialu i wszystko bez pudla!!! no ja nie moge uwiezyc... jaka to trzeba miec plodna gloweOczko to swoisty rekord swiata... niektorzy pracuja na taki dorobek cale zycie a tu prosze, trzask prask i 11 albumow(swietnych!Oczko gotoweUśmiech))) baaardzo sie ciesze ze juz za kilkanascie godzin uslysze te bluesowe nutki na zywo... czuje ze pieknie bedzie Wywracanie oczami

ps.wyobrazacie sobie co by to bylo gdyby Marek podlapal pomysl? :wub: powtorze za Andrzejem: 'chyba bym tego nie przezyl'
alez piekna byla by to smierc...


Inne Koncerty - jamm - 17.03.2006

tak sobie slucham w pracy po cichutku te ostatnia MEGA produkcje Chrisa Rea i jest tak pieknie ze wprost nie moge uwiezyc... cudne balladki i inne piekne bluesy... jak ten czlowiek to zrobil??? 11 plyt nowego materialu i wszystko bez pudla!!! no ja nie moge uwiezyc... jaka to trzeba miec plodna gloweOczko to swoisty rekord swiata... niektorzy pracuja na taki dorobek cale zycie a tu prosze, trzask prask i 11 albumow(swietnych!Oczko gotoweUśmiech))) baaardzo sie ciesze ze juz za kilkanascie godzin uslysze te bluesowe nutki na zywo... czuje ze pieknie bedzie Wywracanie oczami

ps.wyobrazacie sobie co by to bylo gdyby Marek podlapal pomysl? :wub: powtorze za Andrzejem: 'chyba bym tego nie przezyl'
alez piekna byla by to smierc...


Inne Koncerty - jamm - 17.03.2006

tak sobie slucham w pracy po cichutku te ostatnia MEGA produkcje Chrisa Rea i jest tak pieknie ze wprost nie moge uwiezyc... cudne balladki i inne piekne bluesy... jak ten czlowiek to zrobil??? 11 plyt nowego materialu i wszystko bez pudla!!! no ja nie moge uwiezyc... jaka to trzeba miec plodna gloweOczko to swoisty rekord swiata... niektorzy pracuja na taki dorobek cale zycie a tu prosze, trzask prask i 11 albumow(swietnych!Oczko gotoweUśmiech))) baaardzo sie ciesze ze juz za kilkanascie godzin uslysze te bluesowe nutki na zywo... czuje ze pieknie bedzie Wywracanie oczami

ps.wyobrazacie sobie co by to bylo gdyby Marek podlapal pomysl? :wub: powtorze za Andrzejem: 'chyba bym tego nie przezyl'
alez piekna byla by to smierc...


Inne Koncerty - Trissi - 20.03.2006

ProgRock Festiwal

PENDRAGON
RIVERSIDE
QUIDAM
MIND KEY
Gary Chandler
Steve Thorne

21.05.06 - Warszawa, Stodoła, godz. 18.00


Inne Koncerty - pogdan - 20.03.2006

jamm dało by radę chociaż trochę opisać koncert, wrażenia, publicznoœć, które dane ci były podczas koncertu Chis'a Rea.


Inne Koncerty - majkel - 20.03.2006

No ludzie nie mówcie, że nie wiecie ktoto jest Tommy Emmanuel.. koncert 6 kwietnia w teatrze rampa.. przyjdzcie...


Inne Koncerty - Trissi - 21.03.2006

RIVERSIDE
07.05.2006 WARSZAWA klub "PROXIMA" godz.20.30 bilety: (p)25zł, (k)30zł

SUPPORT zespół AFTER...


Warto sie wybrać Uśmiech


Inne Koncerty - jamm - 21.03.2006

nie ma sprawy... najpierw wypadalo by zaczac od tego dlaczego szczegolnie warto bylo uraczyc swoja obecnoscia wystep Chrisa Rea, a to dlatego ze jest wielce prawdopodobne ze byl to juz ostatni koncert tego artysty w naszym kraju... przynajmniej solowy. Chris wycienczony dlugotrwala choroba (min. walka z rakiem trzustki) postanowil podsumowac swoja solowa kariere wspanialym boxem oraz trasa pozegnalna... trudno bylo mi oprzec sie checi "podziekowania" artyscie ktorego moze nie bylem jakims wielkim fanem ale barwa jego glosu i przyjemne ballady o bluesowym zabarwieniu sprawialy mi zwykla przyjemnosc w sluchaniu...
dopiero niedawno po zapoznaniu sie jak mniemam z "dzielem zycia" artysty jedenastopłytowym bluesowym boksem "Blue Guitars" nie moge wyjsc z podziwu i zachwytow... to prawdziwe dzielo godne ukoronowania kazdej kariery...

zatem mocno podkrecony poszedlem na koncert i... absolutnie nie zalujeUśmiech
choc walka z choroba widoczna byla w nazbyt szczuplej juz sylwetce, bylo pieknie... wspanialy mocny glos Chrisa podkreslany swietnymi partiami gitary chyba dobrze znanymi wszystkim... dobry bardzo bluesowy poczatek, pozniej nieco przeplatany znanymi pieknosciami w postaci Josephine (tym razem w wersji na banjoOczko oraz Julia... w srodkowej czesci wystepu poszedl juz za slodki dla mnie blizej nieznany mi cukierek Język ale wszystko wrocilo do normy za sprawa Stony Road czy chocby I Can Hear Your Heartbeat...
apogeum przypadlo jak mozna bylo sie spodziewac, nabierajac predkosci na drodze do piekla... pieknie to wyszlo fiufiu... tak odrazu przypomnialo mi jazde z Telegraph Road (torwar), choc nie osiagnieto az takiej predkosci i energiiOczko
jednak warto bylo...


Inne Koncerty - dziadek - 21.03.2006

Na pewno! Chris Rea to gitarowo - głosowy Ktoœ w muzycznym œwiecie, a poza tym - zupełnie normalny, nie zbzikowany. Aż szkoda, że to rzeczywiœcie mogłaby być jego trasa ostatnia...,Smutny


Inne Koncerty - Bart - 21.03.2006

Cytat:Originally posted by dziadek@Mar 21 2006, 03:40 PM
Na pewno! Chris Rea to gitarowo - głosowy Ktoœ w muzycznym œwiecie, a poza tym - zupełnie normalny, nie zbzikowany. Aż szkoda, że to rzeczywiœcie mogłaby być jego trasa ostatnia...,Smutny
Czytałem jakiœ czas temu wywiad z Chrisem w "Teraz Rocku" (a może jeszcze w "Tylko Rocku"?). Mówił, że dał się na jakiœ czas wcišgnšć w pułapkę polegajšcš na tym, że próbuje się nagrywać kolejne płyty coraz lepiej, bardziej "pod odbiorców" niż "pod siebie". Wœród wartoœciowych ludzi, którzy nadal tkwiš w tym potrzasku, wymienił Marka. Jak wrócę z wygnania, to poszukam tego wywiadu.

Ale to takie trochę OT Oczko A Chrisa ja również ogromnie lubię i cenię.


Inne Koncerty - grzegorz - 21.03.2006

To jest ostatnia solowa trasa. W przyszłoœci usłyszymy artystę jako członka formacji "The Fire Flies", z którš ma on wykonywać twórczoœć opartš wyłšcznie na bluesie. Podobno obecna trasa jest ostatniš okazjš aby wysłuchać na żywo jego starych przebojów.


Inne Koncerty - Michal - 22.03.2006

Mam pytanko wybiera się ktos na Gunsów do wawy, dla niewstajemniczonych koncert odbedzie się 15 czerwca czyli 5 dni po Zlocie hehehhe Uśmiech. bedzie to pierwszy w Polsce występ legendarnej juz grupy rockowej Guns 'N' Roses hehehehe


Inne Koncerty - ania - 25.03.2006

co to za gunsi jak Slash'a nie bedzie sniff, sniff, sniff Smutny


Inne Koncerty - Michal - 25.03.2006

no wiem, w sumie nikogo nie będzie hehehe przyjedzie tylko Axl, który Polaków ma w "głebokim poważaniu" (czyt. tyłku lub gorzej Oczko), no ale to było w czasach gdy:
1. był bożyszczem tłumów - hehehehe
2. była moda w usa na kawały o Polakach, niezbyt przychylne rzecz jasna, chłopak się zagalopował, zwłaszcza, że pewnie nie znał żadnego Polaka i nawet w Polsce nie był hehehe Oczko
Nie mniej jednak miał super piosenki i chciałbym go zobaczyć, to jak kto sie wybiera?? hehehehe


Inne Koncerty - grzegorz - 25.03.2006

Pamiętacie videoclip do 'November Rain'? Bardzo mi się podobał.


Inne Koncerty - ania - 26.03.2006

Cytat:Originally posted by grzegorz@Mar 25 2006, 07:24 PM
'November Rain'
moje na okraglo :wub:


Inne Koncerty - Trissi - 03.04.2006

zbliża się solowa mini-trasa pana Hogartha (on i klawisze, mmmmmm). To na pewno będš magiczne wieczory. Ktoœ się wybiera?


Inne Koncerty - pogdan - 06.04.2006

dzięki jamm

(Jakoœ nie mogłem sobie wybaczyć że się nie zebrałem i nie zrealizowałem zobaczenia Chirs'a Rea na żywo. Nie wiem czasami szkoda mi kawałek czegoœ co jest bez wartosci (140zl) za coœ co jš posiada czyli muzyka i przeżycie czegoœ wyjštkowego i niepowtarzalnego. )


Inne Koncerty - Trissi - 18.04.2006

DLA FANÓW MARILLION i nie tylko Uśmiech

Marillion w Polsce w czerwcowe wianki w Krakowie... to będzie niesamowity show i koncert...
mnie już dreszcze przechodzš na samš myœl Uśmiech
Dodatkowo napiszę, że za FREE.


Inne Koncerty - grzegorz - 18.04.2006

Za free to ładnie brzmi ale tak naprawdę to raczej za nasze podatki. No i prezydent Krakowa chce podnieœć swoje notowania przed wyborami.