Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Inne Koncerty - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Pozostałe (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Muzyka - ogólnie i niekoniecznie Markowo ;) (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Inne Koncerty (/showthread.php?tid=243)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Inne Koncerty - Robson - 26.06.2006

Czy Marillion na wiankach pokazał klase? Wczoraj usłyszałem piękne słowa: "jeœli nie czujesz bluesa, to jeszcze musisz żyć..." To tak a pro po koncertu Buddy Guy'a 27 czerwca w Zabrzu. Mam blisko ale gdybym mógł pojechałbym na Tracy Ch. do Warszawy w tym samym dniu.


Inne Koncerty - Trissi - 26.06.2006

Cytat:Originally posted by Robson@Jun 26 2006, 07:34 PM
Czy Marillion na wiankach pokazał klase? Mam blisko ale gdybym mógł pojechałbym na Tracy Ch. do Warszawy w tym samym dniu.
Ad.1
Po pierwszym utworze muszę przyznać, że zaczęłam się bać co też oni dalej wymyœlš... Ale całe szczęœcie myliłam się. Koncert miał tylko 3 zasadnicze wady - trwał za krótko, większoœć publiki nie bardzo było zorientowana kto ów zacz ten "marillion" no i to, że będšc w pierwszym rzędzie pod barierkami z przyczyn obiektywnych znajdowałam się 300 m od sceny.... Ale cóż... taki juz urok "imprez masowych". Przez tš odległoœć i tłumy niezaintersowane muzykš trochę czułam się jakbym nie była na ich koncercie, jakiœ taki wielki ból i smutek, że byli tak daleko ode mnie i, że nie dało się tego przeżyć tak jak chciałam.
Setlista:
Separated out
You're gone
Fantastic Place
Easter
Beautiful
Out of this world
An accidental man
The damage
Neverland
---------------
BYAM
Cover my eyes

I tak jestem pełna podziwu i kłaniam się panom z Marillion do stóp, za to, że zgodzili się zagrać dla publiki niezainteresowanej 150 tys ludzi (ciekawe ile z nich to fani Marillion - max 500osób?) , 300m. od nas - nie widzšc naszych reakcji... no i za darmo. Pewnie coœ tam dostali... ale wiadomo, dla nas show był za darmo. I jeszcze podziękowali nam za przybycie... eh. Sš tacy kochani. Nagrałam ten koncert. Wkrótce go udostępnie i będzie można œcišgnšć oraz posłuchać. Nagranie bardzo porzšdne - trochę nie mogę uwierzyć, że było dane słyszeć mi to na żywo... otoczenie odbierało wszystkie smaczki... zagrali CUDOWNIE. Warto było jechać...

filmik

filmik2

zdjecia

zdjecia2


Zdjęcia i filmik z: http://forum.marillion.com/viewforum.php?f=1

Ciekawe czy ktoœ nagrał koncert w telewizyjnej trójce Krakowa...


Ad.2
Znajomy będzie nagrywał koncert Tracy Ch. Jak tylko mi go da, wrzucę na serwer.


Inne Koncerty - Trissi - 26.06.2006

Jeœli ktoœ jest zainteresowany mogę wrzucić koncerty depeche mode z Katowic i Warszawy.


Inne Koncerty - Bart - 26.06.2006

Cytat:Originally posted by Trissi@Jun 26 2006, 09:05 PM
Jeœli ktoœ jest zainteresowany mogę wrzucić koncerty depeche mode z Katowic i Warszawy.
JA! JA! POPROSZĘ! Duży uśmiech :* :wub:

W Katowicach może będzie mnie widać Język


Inne Koncerty - Trissi - 26.06.2006

Cytat:Originally posted by Barciu+Jun 26 2006, 10:42 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Barciu @ Jun 26 2006, 10:42 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Trissi@Jun 26 2006, 09:05 PM
Jeœli ktoœ jest zainteresowany mogę wrzucić koncerty depeche mode z Katowic i Warszawy.
JA! JA! POPROSZĘ! Duży uśmiech :* :wub:

W Katowicach może będzie mnie widać Język [/b][/quote]
tylko audio, ale za chwile wrzuce tylkow formacie wma


Inne Koncerty - Bart - 26.06.2006

Cytat:Originally posted by Trissi+Jun 26 2006, 09:55 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Trissi @ Jun 26 2006, 09:55 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Barciu@Jun 26 2006, 10:42 PM
W Katowicach może będzie mnie widać Język
tylko audio, ale za chwile wrzuce tylkow formacie wma [/b][/quote]
To może będzie mnie słychać Oczko Dziękuję!


Inne Koncerty - Trissi - 27.06.2006

http://www.wiventertainment.de/wiv/shows/l...int/frames.html


Loreley Open Air Festival - kliknij aby powiększyć
Loreley Open Air Festival
:: Night Of The Prog Festival
data: 2006-06-26 dodał: Anorak

Pod koniec lipca w znanej wielu fanom muzyki progresywnej, niemieckiej miejscowoœci Loreley odbędzie się bardzo ciekawy festiwal. Zagrajš na mim takie zespoły jak: Seconds Out, Mostly Autumn i RPWL. Zaœ jako gwiazda wieczoru wystšpi dawno nie widziana Wielka Ryba, promujšca swój ostatni album Returning To Childhood.

Odległoœć jest niezbyt duża (z Wrocławia jest to około 670 kilometrów), cena jest atrakcyjna - 37 EUR. Może warto zaplanować sobie ten weekend?


Ÿródło: artrock.pl

Bez wahania zamienilabym jeden dzień naszego Heineken Open Air Festiwal na ten niemiecki... eh.


Inne Koncerty - Trissi - 27.06.2006

Cytat:Originally posted by Barciu+Jun 26 2006, 10:42 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Barciu @ Jun 26 2006, 10:42 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Trissi@Jun 26 2006, 09:05 PM
Jeœli ktoœ jest zainteresowany mogę wrzucić koncerty depeche mode z Katowic i Warszawy.
JA! JA! POPROSZĘ! Duży uśmiech :* :wub:

W Katowicach może będzie mnie widać Język [/b][/quote]
Katowice


Warszawa


Inne Koncerty - Trissi - 27.06.2006

30 czerwca o godz: 20:00 w warszawskiej Progresji odbędzie się koncert zespołu Believe, promujšcy najnowsze wydawnictwo "Hope to see another Day". Podczas koncertu będzie możliwoœć zakupu albumu oraz gadżetow zwišzanych z zespołem. Bilety w cenie 15 zł obejmujš także singiel z autografami muzyków.


Inne Koncerty - Robson - 27.06.2006

Było moje ukochane Out Of This World...Ale z tego co piszesz Trissi chyba bym nie zniósł panoszšcej się obojętnoœci.

ps. w tym rocku Opener Festiwal jest wystrzałowy (Placebo, Sigur Ros)


Inne Koncerty - Trissi - 03.07.2006

http://rapidshare.de/files/24860848/Marill...Poland.zip.html


marillion, koncert z Krakowa z 24.06.06, można posłuchać...


Inne Koncerty - mitzi - 05.07.2006

Serdeczne dzieki Trissi za Depeszów i Marillion Uśmiech Bardzo miło sie tego teraz słucha Język


Inne Koncerty - jamm - 14.07.2006

przed wczoraj GOV'T MULE... fantastyczna power blues rockowa jazda najwyzszych lotow... doprawdy cudne to bylo... za zycia sp. ALLENa WOODY uwazano ich ze najlepsze power blues trio na swiecie... teraz jest ich czterech i nadal jest to kuty na 4 kopyta mul ktorego probki tworczosci powinno sie przechowywac w Sèvres pod Paryzem w razie gdyby plastik zalal swiat i trzeba by kiedys odtwarzac ten bezcenny gatunek Szczęśliwy


Inne Koncerty - Igor23 - 14.07.2006

22 wrzeœień Praga i Pearl Jam. Musiałem czekać na to 15 lat Uśmiech


Inne Koncerty - Ania_M - 31.07.2006

06.09.2003 Kozienice - Wilki i Gawliński
02.05.2004 Warszawa - Wilki i Gawliński
12.06.2004 Siedlce - Wilki i Gawliński
15.08.2004 Wilków k. Kazimierza Dolnego - Wilki i Gawliński
10.05.2005 Lublin - Wilki i Gawliński
21-24.08.2005 Zlot Fanów Zespołu Wilki, Warszawa (z honorowym przybyciem zespołu).

Chodzę na koncerty zespołu muzycznego w naszej szkole...jedynym minusem jest tam to że nie grajš Marka, Dżemu i Gawlińskiego, ale w tym roku szkolnym zastanawiam się czy nie zgłosić się jako wokalistkę i nie pokazać kolegom klasyki - bo ich stały repertuar to Doda i Lady Pank, a ja mam niezmiernš ochotę by do stałego repertuaru wszedł Mistrzo, Riedel i Gawliński... ale co jak co, szkolny zespół bardzo ładnie gra Uśmiech

Zamierzam jeszcze nie raz wybrać się na Wilki, (atmosfera jest œwietna, OFC tak sympatyczny jak Wy Uśmiech ) pojechać by mi się chciało na Paprocany do Tych(ów?Oczko ) i oczywiœcie poluję na Marka gdzieœ niedaleko. Najlepiej w Polsce Duży uśmiech Strasznie żałuję że nie było mnie na ubiegłorocznym w Warszawie, a do Katowic za daleko... Smutny


Inne Koncerty - Trissi - 03.08.2006

Kolejna edycja Rock Against Terrorism odbędzie się 9-tego wrzeœnia tradycyjnie już w Progresji. Wystšpiš: Riverside, Moonlight, Dark Suns i Believe
Festiwal będzie połšczony z otwarciem nowej sali klubu przy ul. Kaliskiego 15a (200m obok aktualnego miejsca).
Start o godzinie 17.00, wejœcie od 16.00.
Bilety:
Przedsprzedaż: 25 zł (klub Progresja, Traffic Club Bileteria, Sklep Hey Joe. Shortcut). W dniu festiwalu: 35 zł
Więcej informacji: http://rat.art.pl/

Ÿródło: artrock.pl

Ktoœ się wybiera? Bo ja to na pewno Uśmiech))


Fish: rocznicowa trasa w Polsce!

Fish, niekwestionowana ikona progresywnych dŸwięków, zagra w Polsce trzy szczególne koncerty w ramach trasy „20th Anniversary of Misplaced Childhood”! W paŸdzierniku muzyk zawita do Bydgoszczy, Warszawy i Krakowa. W 2005 roku minęło 20 lat od ukazania się „Misplaced Childchood”, należšcego do kršżków, które na zawsze zmieniły sposób pojmowania i odczuwania muzyki.

Już w 2005 Fish, namawiamy przez fanów i promotorów wyruszył w trasę koncertowš „A Return to Childhood”, złożonš z jego solowego materiału, pamiętnego albumu i nieœmiertelnych utworów Marillion. Nareszcie usłyszymy go w Polsce! 1 paŸdziernika z przekrojowym repertuarem Fish wystšpi w bydgoskiej filharmonii, dzień póżniej w warszawskiej Stodole, a potem w krakowskim klubie Studio.

Fish, który w 1988 roku rozstał się z Marillion, ma na swoim koncie dwanaœcie studyjnych albumów. Ostatni kršżek, „Field of Crows” , ukazał się w 2004 roku i jest ósmym solowym albumem w karierze Szkota.

Ich brytyjskie rocznicowe tournee z 2005 roku Fish wspomina jako jedne z najlepiej przyjętych koncertów w jego karierze, gdzie publicznoœć powitała ich wręcz euforycznie. W maju przyszedł czas na występy w Ameryce Południowej, gdzie odbiór przeszedł najœmielsze oczekiwania, a Fish i jego zespół dosłownie oczarowali słuchaczy w Argentynie, Peru, Chile, Brazylii i Wenezueli. Latem spędzili czas na występach w Europie, gdzie do pamiętnych należał ich występ podczas festiwalu Parkpop w Holandii, gdzie zgromadzili 200-tysięcznš publicznoœć.

Jak przyznaje Fish, to jedna z najbardziej emocjonujšcych tras w jego karierze. „Dwadzieœcia lat póŸniej wcišż czuję się poruszony muzykš i tekstem. (..) Nie widać końca tego snu. Jest rok 2006 a wcišż czujemy, że czas w trasę. Po tym wszystkim! „Childhood” nie ma końca1 Do zobaczenia!.”


FISH
- 1.10.2006 – Bydgoszcz, Filharmonia
Informacje o godzinie i cenach koncertu na http://www.klubkuznia.pl
- 2.10.2006 – Warszawa, Stodoła, godz. 20.00
Ceny biletów: 85 PLN (przedsprzedaż) i 95 PLN ( w dniu koncertu)
- 3.10.2006 – Kraków, Klub Studio, godz. 19.30
Ceny biletów: 80 PLN (przedsprzedaż) i 90 PLN ( w dniu koncertu)

Organizator trasy: MetalMind Productions http://www.metalmind.com.pl

żródło artrock.pl

No tak, tutaj chyba odwiedzę Warszawę i Bydgoszcz... legenda rzekłabym....



Tu niestety już nie zawitam, ale dla zainteresowanych:

Lubin na Żywo III: Art Rock Fest
ť 26.08.2006 - Lubin, dziedziniec zamkowy Oœrodka Kultury "Wzgórze Zamkowe" ul. M. Pruzi 7 - 9 , PL , godz: 15:00, cena: 5 zł
- festiwal z muzykš prog/art rockowš pod nazwš Lubin na Żywo III: Art Rock Fest. Impreza jest towarzyszšcš do Festiwalu Teatrów Ulicznych "Sztuka na bruku", odbywajšcego się w dniach 25-27 sierpnia.
Zagrajš: Rivendell, Overcast, Percival Schuttenbach, Indukti, Ciryam i Quidam.
ArtRock.pl objęło patronat nad wydarzeniem.


Inne Koncerty - Bart - 03.08.2006

Cytat:Originally posted by Igor23@Jul 14 2006, 08:50 AM
22 wrzeœień Praga i Pearl Jam. Musiałem czekać na to 15 lat Uśmiech
Ja chyba skocze do Berlina dzień póŸniej Uśmiech

A na poczatku lutego Therion w Warszawie! No i Cradle of Filth w grudniu w Stodole :ph34r:


Inne Koncerty - numitor - 03.08.2006

Milo - choc, ja Therion lubie fragmentami...


Inne Koncerty - Bart - 03.08.2006

Cytat:Originally posted by numitor@Aug 3 2006, 11:39 AM
Milo - choc, ja Therion lubie fragmentami...
Ja znam w zasadzie półtora płyty, ale jeszcze jest czas Oczko


Inne Koncerty - numitor - 03.08.2006

A znasz "The Rise of Sodom and Gomorrah" ? Genialne...