Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(257) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php(257) : eval()'d code 2 errorHandler->error
/printthread.php 257 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Inne Koncerty - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Pozostałe (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Muzyka - ogólnie i niekoniecznie Markowo ;) (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Inne Koncerty (/showthread.php?tid=243)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Inne Koncerty - olaph72 - 04.08.2006

Perfect w Sopocie... Dobrze, że Trójka transmituje. Wyobrażam sobie, że tam jestem. Wywracanie oczami


Inne Koncerty - Patique - 05.08.2006

Cytat:Originally posted by Trissi@Aug 3 2006, 10:54 AM


Fish: rocznicowa trasa w Polsce!

Fajnie, że Rybcia wybiera się do Polski. Jak widać kaska się kończy i znów trzeba było zawitać do naszego nadwiœlańskiego kraju żeby podreperować konto. W końcu nie od dziœ panuje opinia że Polacy należš do jednych z najwierniejszych i najabrdziej oddanych fanów na œwiecie (to słowa Iana Andersona...).

Jeœli chodzi o rocznicowe trasy do osobiœcie gromadzę fundusze na koncert The Moody Blues w Glasgow (3-X), który jest częœciš trasy z okazji 40 lecia założenia zespołu.

PS. Zresztš po jednym z koncertów Fisha sprzed dobrych kilku lat nie najlepsze wspomnienia. Z całš sympatiš dla twórczoœci pana Dicka, ale nie wybieram się


Inne Koncerty - majkel - 05.08.2006

Choc moze to juz bylo dawno ale w tym roku 6 kwietnia byłem w Rampie na koncercie Tommego Emmanuela... siedzialem 4 metry od niego i patrzylem jak on gra.... nawet mialem kamerke ukryta pod siedzeniem.... potem nawet mi dlon podal, rozmaiwalem z nim chwile po koncercie.... a teraz jego autograf wisi na moim biurkiem Oczko


Inne Koncerty - anrom - 05.08.2006

Tak... pamiętam ten koncert, choć w poznańskim klubie. Siedziałem pod jego nogami (dosłownie, gdy wychylał się troche przed scenę, to jego gitara była centralnie nad głowš mojej żony). Był niesamowity, mam kilka numerów jeszcze w telefonie... ach ta technika...
Dzis za to wybieram sie na koncert Dżemu. Mam tylko nadzieję, że przestanie padać, bo to w plenerze!! Będę pamietał o Ani M, choć zapewne Rysiek nam dziœ nie zaœpiewa... Smutny


Inne Koncerty - Ania_M - 05.08.2006

Cytat:Dzis za to wybieram sie na koncert Dżemu. Mam tylko nadzieję, że przestanie padać, bo to w plenerze!! Będę pamietał o Ani M, choć zapewne Rysiek nam dziœ nie zaœpiewa...  Smutny
Ale Ci fajnie...
O mnie?! Aż się zarumieniłam Oczko
A Rysiek na pewno będzie robił chórki stamtšd, z nieba. Uśmiech


Inne Koncerty - anrom - 06.08.2006

Tak... Chórki były nieziemskie, zgadza się.
Sam koncert też bardzo miły. Nie padało!!! Za to teraz ja w pracy, a za oknem deszcz. No ale prace juz na dzis kończę, a w domu czeka żonka i muzyka Mistrza.
Co do Dżemu - tak jakoœ chłopaki wydaje mi się stracili swój klimat sprzed lat, może to ten nowy wokalista?? Jakiœ taki za młody chyba. No, ale bez niego nie grali by koncertów w ogóle... Częœć piosenek grali stanowczo za szybko, przez co straciły dużo ze swojego wdzięku muzyki poszukujšcej. Dawno ich nie widziałem na żywo - postarzeli się chłopaki, ale czadu potrafiš dać. Mam mieszane uczucia...
Na koniec wyszedł sam Jurek Styczyński, wzišł fendera stratocastera i zagrał wstęp do "Whisky"... a już myœlałem że zagra nam "local Hero''.
koncert zakończył się pokazem laserów i sztucznych ogni.


Inne Koncerty - Ania_M - 06.08.2006

W końcu panowie sš już po 50-tce, a Maciek ma jakieœ 29 lat.... Pewnie nie nadšżajš za nim. Uśmiech


Inne Koncerty - lukas1119 - 06.08.2006

Jeœli dane komuœ było być na koncercie Dżemu z Ryœkiem, a teraz po latach wybrał się na nowy Dżem może mieć mieszane uczucia. Ja nie miałem takiej okazji, ale Jego teksty wcišż przemawiajš do ludzi, do mnie też. A Maciek Balcar jest fantastycznym wokalistš, dlatego każdy koncert Dżemu w mojej okolicy przyjmuję radoœnie i zazwyczaj na nim jestem :-) A że zespół jest stšd, czyli ze Œlšska, widziałem już tych występów sporo :-) Powiem jedno - Rysiek wcišż żyje w tych pieœniach, głosem Maćka trafiajš one w serduszko. Tydzień temu na Tyskim Festiwalu im. Ryœka Riedla zagrali List do M... mój ulubiony utwór. "Samotnoœć to taka straszna trwoga, ogarnia mnie, przenika mnie, wiesz mamo wyobraziłem sobie że, że nie ma Boga, nie ma nie"... te słowa zabrzmiały tak wiarygodnie, jakby wokalista przeżywał to samo co ich wielki współautor.
Muzycznie Dżemowcy brzmiš nadal œwietnie a doœwiadczenie nabyte przez te wszystkie lata pozwala im wydłużać, improwizować, wręcz bawić się utworami, które niekiedy pokazujš nowy blask. W połowie czerwca w Siemianowicach Œlšskich grali szeryfa z płyty 2004, Adam i Jurek sprawili, że poczułem się jak w szalonych latach 60, erze psychodelii a'la wczesny Pink Floyd. Stratš jest jednak nieodżałowany Paweł Berger, jego następca to już raczej rzemieœlnik. Dżemowemu brzmieniu brakuje cichego brodacza, który stworzył chociażby Sen o Victorii... Niestety, "ludzi dobrych i złych wcišż zabiera mgła". Szkoda, że częœciej tych dobrych... Całe szczęœcie zostawili nam wiele klasycznych płyt, na których możemy posłuchać œpiewu Riedla, klawiszy Bergera, kilku bębniarzy - Giera, Kapłona, Jerzego Piotrowskiego (tak! to były bębniarz SBB) i w końcu Szczerbińskiego. I powiem Wam, jeżeli wyjdzie zapis koncertu z Zabrza ze stycznia 2006, poœwięconego rocznicy tragicznej œmierci Pawła, kupujcie! Tam Dżem liczył nie 6 a 15 osób, grali m.in Jan i Józef Skrzek, Jacek Dewódzki, Sebastian Riedel. Maciek zasiadł za fortepianem, na scenie stał osamotniony parapet Kawaii Bergera a w powietrzu unosiła się istnie magiczna i wzruszajšca atmosfera czterech godzin Dżemowej muzyki!


Inne Koncerty - jamm - 08.08.2006

zaiste wielki to wystep byl... z goscinnie zaproszonymi przyjaciolmi te slaskie chopy wzniesli sie na wyzyny w polsce dla innych nieosiagalne...
to wogole wyjatkowa chwila byla... dlatego czasem warto zyc...


Inne Koncerty - Ania_M - 09.08.2006

A ja 2.09 wybieram się do Warszawy na koncert Wilków....
...i znowu nie dam żyć Mikisowi.. Oczko
Ale się cieszę Duży uśmiech


Inne Koncerty - Ania_M - 13.08.2006

Jeœli wszystko wypali to za tydzień Lady Pank Duży uśmiech Jeszcze wczoraj chciałem zmienić w sobie coœ i odlecieć byle gdzie, oOoO Język


Inne Koncerty - Ania_M - 14.08.2006

27.08.2006 - Dżem, Puławy
02.09.2006 - Wilki, Warszawa
Duży uśmiech
Zapowiada się fajna końcówka wakacji Oczko

Na Lady Pank nie jadę - grajš wtedy w Łodzi, nie w Moœcibrodach. Smutny


Inne Koncerty - Ania_M - 20.08.2006

Jednak Moœcibrody wypaliły - własnie wróciłam z koncertu Lady Pank Uśmiech Po 5 piosenkach muzykom siadł sprzęt, ale potem cišgnęli dalej z nowym Uśmiech "Vademecum Skauta", "Marchewkowe Pole", "Zawsze tam gdzie Ty", "Taka Warszawa", "Fabryka małp", "Kryzysowa narzeczona", "Na co komu dziœ", "Mniej niż zero", "Zamki na piasku"i wiele innych.... prawie dwie godziny super show Uśmiech Zostały mi same wspomnienia bo okazało się że na dyktafonie nie nagralo się nic a zdjęcia - kicha Smutny Ale wspomnienia... suuper sš Uśmiech
Jednego żałuję - że Maleńczuk gra po 22.00 (Lady Pank grało o 14.55) i że nie mogliœmy zostać...
Za tydzień Dżem - nie popełnię błędu z dyktafonem i wezmę aparat od siostry. Uśmiech

Ale...
... ja chcę na koncert Marka....
Uśmiech


Inne Koncerty - Ania_M - 25.08.2006

Wilki przelozyly koncert na 10.09 - nie jade. Bede wtedy w szpitalu. Smutny Szkoda... i z Dżemem pojutrze tez nic nie wiadomo czy pojade... Smutny


Inne Koncerty - Ania_M - 28.08.2006

Po gwieŸdzie formatu Dżemu spodziewałam się czegoœ więcej. Niby nie ma się do czego przyczepić - głos Maćka podchodzšcy mocno pod głos Ryœka, genialna setlista ("Wiem na pewno wiem - nie nie kocham Cię", "Ostatnie widzenie", "Do kołyski", "Gorszy dzień", "Diabelski żart", "Harley mój", "Kaczor coœ ty zrobił", "Mała Aleja róż", "Magazyn mód", "Mamy forsę - mamy czas", "Piosenka ekologiczna", "Powiał boczny wiatr", "Poznałem go po czarnym kapeluszu", "Słoneczny dzionek w Plewii Wielkiej", "W drodze do nieba", "A jednak czegoœ żal", "Wehikuł czasu" i jeszcze wiele innych piosenek), 2,5 godziny grania, stałam przy samych barierkach....Niby było fajnie i w porzšdku.... przed samym koncertem zaopatrzyliœmy się z rodzicami w Dzemowe gadżety - ja w koszulkę z Ryœkiem, mama w sygnet, tata w zapalniczkęOczko Ale czegoœ mi było brak... Może kontaktu Maćka z publikš..? (nie odzywał się prawie wcale) Może "Lunatyków"? Może "Złotego Pawia"? Może "Czerwonego jak cegła"? Może "Whisky"? Może tej atmosfery którš czułam tydzień temu na koncercie Lady Pank, a może tej atmosfery, którš czuć zawsze na Wilkach? Może właœnie tego niesamowitego klimatu który czuć na Wilkach? Ciężko mi powiedzieć... le nie było, ale genialnie też nie było. A może po prostu brakowało mi Pawła Bergera za klawiszami i Ryœka Riedla za mikrofonem...????


Inne Koncerty - Bart - 30.08.2006

Cytat:Originally posted by Ania_M@Aug 28 2006, 09:59 AM
Ale czegoœ mi było brak... (...) Może "Lunatyków"?
W Poznaniu zagrali Lunatyków w mojej ulubionej, dynamicznej wersji Uśmiech


Inne Koncerty - BET - 30.08.2006

A juz 11 wrzesnia w stolicy, za darmo Uśmiech, BB King...choc cos cicho na razie na ten temat. Ale juz zacieram raczki Uśmiech


Inne Koncerty - Adam87 - 30.08.2006

7 paŸdziernika 2006 r. -RAWA BLUES


Inne Koncerty - BET - 30.08.2006

9 pazdziernik - Deep Purple, po raz ostatni. Ehh, worek pieniedzy by sie przydal Uśmiech


Inne Koncerty - Trissi - 01.09.2006

Cytat:Originally posted by BET@Aug 30 2006, 02:01 PM
9 pazdziernik - Deep Purple, po raz ostatni. Ehh, worek pieniedzy by sie przydal Uśmiech
Skšd wiesz, że po raz ostatni?

Byłam wczoraj na VooVoo w Łazienkach Królewskich. Muzyka VooVoo nie wzbudziła we mnie właœciwie żadnych odczuć. Trochę pusta jak dla mnie. Za to klimat koncertu był cudowny. Œwieczki, scena na wodzie, klimat trochę jak z teatru greckiego na powietrzu... kolumny, lwy itp. Szkoda, że nie zobaczymy w takiej scenerii jakiegoœ innego artysty, którego choć trochę bym lubiła Uśmiech