Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Simply red
#1
Za tydzien w mannheim Simply Red? warto sie wybrac ?
Odpowiedz
#2
3 maja w PolsceUśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#3
Pojutrze wybieram sie na Simply Red do Mönchengladbach.Relacja w sobote, pozdrawiam fanow get lucky
Odpowiedz
#4
mirek napisał(a):Pojutrze wybieram sie na Simply Red do Mönchengladbach.Relacja w sobote, pozdrawiam fanow get lucky

No , wreszcie normalny ksiądz, a już traciłem wiarę.
Odpowiedz
#5
Serdecznie witam Markowych sluchaczy.
Wczoraj po dlugich przymiarkach udalo mi sie pojechac na koncert Simply Red do Mönchengladbach:Koncerci odbyl sie na powietrzu, moze i dobrze bo znowu lalo sie piwo i z tego powodu byly rozne wyziewyUśmiech
Choc nie jestem wielkim fanem Micka i spolki to jednak jestem pod wrazeniem tego artysty i calego zespolu. koncert perfekcyjny, mimo iz na poczatku i pod koniec koncertu padal deszcz dosyc dotkliwie i mogl ustudzic atmosfere zwlaszcza piekniejszej czesci rodzaju ludzkiego, to jednak atmosfera byla swietna, ja mialem bilet troszke z boku o niezybt dobrej widocznosc, ale w miare gdy koncert sie rozwijalzostawilem swoje krzeselko i zczalem przesuwac sie powoli pod scene, co osiagnalem bylem z $ m od sceny, tam kipialo i byla swietna zabawa. Mick podstarzaly ze swoimi czerwonymi wlosami i takoym tez zarostem brodo -wasowym, wyciagal swoje partie , (ma glos albo jak to sie mowi ma organ Uśmiech) usmiechal sie klaniala dialogowal z publika usmiechal sie
przesympatyczny typ, wcale nie dziwie sie ze fanki piszczaly przed scena, co mi sie tez udzieiilo i wydlaem z siebie kilka "rykow"
prosta scena nie jak U2 ale za to naglosnienie perfekcyjne nic nie buczalo wszystko bylo slychac i wszedzie (sprawdzilem) szkoda ze koncza kariere. naprawde swietna grupa

pozdrawiam
Mirek


Załączone pliki
.jpg   100_0131.jpg (Rozmiar: 92.2 KB / Pobrań: 3)
.jpg   100_0136.jpg (Rozmiar: 90.32 KB / Pobrań: 6)
.jpg   100_0142.jpg (Rozmiar: 90.48 KB / Pobrań: 3)
.jpg   100_0157.jpg (Rozmiar: 88.22 KB / Pobrań: 3)
.jpg   100_0160.jpg (Rozmiar: 91.34 KB / Pobrań: 4)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Red Box w Polsce! Ania_M 10 16,590 07.06.2011, 08:39
Ostatni post: macsa
  Simply Red W Polsce Ania_M 0 5,335 17.10.2008, 19:27
Ostatni post: Ania_M

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości