Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pink Floyd W Polsce Pełnym Składem!
#61
tjaaa....
..no ale w Live8 też nie wierzyłam...
seeEMILYplay
Odpowiedz
#62
pic na wode fotomontaż
Odpowiedz
#63
Spekulacje ucięte. Oficjalne oœwiadczenie zespołu brzmi: powrotu nie będzie.
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#64
Smutny A ja z 2 miesišce temu właœnie pokochałem Pinka. BTW, ostatnio High Hopes słyszałem z 2 razy w radiu (zazwyczaj nie puszczajš), ale to wiadomo z jakiej okazji Smutny

PS. No i jeszcze Your Latest Trick jakoœ doœć często ostatnio trafiam, ale to by the way Oczko
PPS. Floydowanie nie byłoby możliwe, gdyby nie Howard, który mi kiedyœ wgrał parę plików z Pulse razem z Alchemiš. Dzięki Howard!
PPPS. Co polecacie z wczesnego Pinka (tego z 60tych)? Bo muszę to dokładnie przesłuchać, co do jednego dŸwięku i nie wiem na czym na poczštku się skoncentrować.
<span style=\'color:blue\'><span style=\'font-size:9pt;line-height:100%\'>Słucham tylko MARKOWEJ muzyki!</span></span>
Odpowiedz
#65
Z lat 60? Na pewno pierwsza płyta. No i Ummagumma ale to jest trochę zakręcona płyta Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#66
Let's check it out Uśmiech No, za chwilę, bo akurat na Zetce leci Private Dancer Oczko
<span style=\'color:blue\'><span style=\'font-size:9pt;line-height:100%\'>Słucham tylko MARKOWEJ muzyki!</span></span>
Odpowiedz
#67
Toloth, jeœli masz chęć posmakować klimat lat 60., a przy tym lubisz wykonania koncertowe, wypróbuj Pink Floyd w Pompejach. To sš loty... Oczko
<span style=\'color:gray\'>And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
</span>
Odpowiedz
#68
Oj zdecydowanie zgadzam się z Eveldš, Pompeje! Za to osmielę się mieć wštpliwoœci co do Ummagummy, ja bym jej na poczštek nie poleciła, osobiœcie lubię różne Barrettowe klimaty z Piper At the gates of Dawn albo np z Relics (ech no lubię tš płytkę i jużJęzyk ).
Miłego odbioru Toloth- Stay PinkOczko
seeEMILYplay
Odpowiedz
#69
Nigdy więcej Pink Floyd
"David Gilmour po raz kolejny powtórzył, że nie ma możliwoœci, by Pink Floyd jeszcze raz pojawili się na scenie w swym najsłynniejszym składzie."

http://muzyka.onet.pl/mr,1255252,wiadomosci.html



Smutny Smutny Smutny
Odpowiedz
#70
Właœnie widziałem w sklepie Pompeje, ale te płyty sš takie drogie... trzeba będzie tymczasowo œcišgnšć z neta (znaczy jak odzyskam swój komupter, który się popsuł). Na razie cišgle Pulsuję Uśmiech Dzięki za rady B) Nie ma to jak profesjonalne pinkfanki Uśmiech

A co do reaktywacji... no to ja się zgodzę z Davidem mimo wszystko, to podobnie jak nie ma co "bawić się Queen bez Freddiego" Oczko
<span style=\'color:blue\'><span style=\'font-size:9pt;line-height:100%\'>Słucham tylko MARKOWEJ muzyki!</span></span>
Odpowiedz
#71
Powiem Ci że trafiłeœ do jakiegoœ strasznie zdzierczego sklepu!!! Bo Pompeje na DVD w mediamarkcie to wydatek coœ około 36 zł. Jeœli widziałeœ gdzieœ znacznie drożej idŸ do sprzedawcy i powiedz mu, że jak nie spuœci do 35-40 zł to zjesz żywcem jego psa :ph34r:
A co do reaktywacji - Freddiego już nie ma z nami, więc sytuacja jest inna. Reaktywacja PF gdyby się odbyła, nastšpiła by pełnym składem, więc nie widzę analogii do sytuacji Queen. Oczywiœcie wszystko dzieje się na przekór - panowie z Queen wrócili na złoœć ortodoksyjnym fanom. Mnie tam Return of the champions nawet podchodzi, ale traktuję z rezerwš. Innym też polecam takie podejœcie B)
Odpowiedz
#72
Byłem w Empiku, i tam wszytskie płytki Pinka sš ponad 50 zeta drogie, sprawdzę MM, thx lukas Uśmiech

A co do reaktywacji Queen i PF to rzeczywiœcie zły przykład wybrałem. Niespecjalnie to analogiczne Oczko

Ale wolałbym, żeby nazwa Division Bell coœ jednak oznaczała, a spotkanie na Live8 było pięknym finałem

Pzdr Uśmiech
<span style=\'color:blue\'><span style=\'font-size:9pt;line-height:100%\'>Słucham tylko MARKOWEJ muzyki!</span></span>
Odpowiedz
#73
division bell - a bell that is rung to tell members of the British parliament that it is time to vote
Macmillan English Dictionary

Duży uśmiech
You do what you want to
You go your own sweet way...
Odpowiedz
#74
A co wy na to?
http://muzyka.interia.pl/info/infid/715837
Odpowiedz
#75
Widać lubi Polskę. To chyba dobrze, może jeszcze kiedyœ przyjedzie Duży uśmiech
<span style=\'color:blue\'><span style=\'font-size:9pt;line-height:100%\'>Słucham tylko MARKOWEJ muzyki!</span></span>
Odpowiedz
#76
a ja myœlę, że jednak chłopaki jesze pojadš razem w trasę Język
Odpowiedz
#77
Napiszę to w tym temacie, żeby nie zaœmiecać forum. Poszukuję jakiegoœ koncertu DVD Pink Floyd z lat 1989, 1994 lub coœ koło tego. Najlepiej jakby to był Pulse Oczko . Jakby ktoœ miał taki koncert w miare dobrej jakoœci i mógłby przegrać to prosiłbym o kontakt seba_knopfler@wp.pl. Jakby co to postaram się jakoœ odwdzięczyć. Z góry dzięki Uśmiech .
All the way down the telegraph road
Odpowiedz
#78
właœnie stałem się szczęœliwym posiadaczem singla Davida Gilmoura "On An Island" Jak to miło usłyszeć znowu po latach ten głos... Oczko
Sometimes you`re the windshield...
Sometimes you`re the bug...
Odpowiedz
#79
A ja od godziny 9:10 jestem posiadaczem całej płyty Uśmiech Ciekawe ile osób miało jš przedemnš... Wywracanie oczami :ph34r:

Słucham i słucham... narazie się nie wypowiadam co do treœci. Forma niezła, ksišżeczka ładna, choć okłšdka przeciętna. Szkoda, że takie ładne wydanie kosztowało aż tyle Smutny
Odpowiedz
#80
Ależ Szczęœciarz z Ciebie! Uśmiech

No to czekamy, a Ty słuchaj... Język

No ale ten... no.. Wywracanie oczami skoro mówisz, że ładne wydanie, to...
to musiało drogo kosztować... Oczko

Lukas, dla mnie okładka œwietna <ok>
knopfler.pl na Facebooku - https://www.facebook.com/knopflerpl

Perkusja jest jedna a pałki są dwie :]

"Drummers have the biggest instruments... Uśmiech"
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Peter Gabriel w Polsce! Raingod 14 25,866 28.04.2012, 10:29
Ostatni post: Raingod
  DM W Polsce Ania_M 12 30,871 23.03.2012, 16:14
Ostatni post: macsa
  Roger Waters w Polsce nikodem 45 50,008 07.06.2011, 10:59
Ostatni post: mirek
  Red Box w Polsce! Ania_M 10 16,589 07.06.2011, 08:39
Ostatni post: macsa
  The Australian Pink Floyd mirek 14 19,352 31.03.2011, 15:21
Ostatni post: Robson
  Pink Floyd znowu na scenie! Robson 13 19,613 19.08.2010, 21:08
Ostatni post: Stach
  Marillion, Omega, Procol Harum w Polsce wAcEk 3 8,919 17.06.2010, 14:47
Ostatni post: Ania_M
  Procol Harum w Polsce. mirek 0 5,070 29.05.2010, 21:45
Ostatni post: mirek
  U2 W Polsce Ania_M 5 14,998 27.03.2009, 13:29
Ostatni post: mirek
  Deep Purple w Polsce Ania_M 0 5,203 16.01.2009, 20:50
Ostatni post: Ania_M

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości